Sienna Miller’ın Maldivler’de muhteşem villa tatili

İngiliz oyuncu Sienna Miller, ikinci çocuğunu kucağına almadan önce sevgilisiyle birlikte Maldivler’e gitti.

Sienna Miller, ikinci çocuğunu kucağına almadan önce Maldivler’de gecesi 3.200 dolar yani yaklaşık 103 bin TL olan lüks bir villada kaldı.

Eski sevgilisi oyuncu Tom Sturridge ile 11 yaşında Marlowe adlı bir kızı olan aktris, Ocak ayında şimdiki erkek arkadaşı Oli Green’den bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

32 haftalık hamile olan Miller, lüks ve özel bir kaçamak için kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Green ile birlikte tatile gitti.

42 yaşındaki Miller ve 27 yaşındaki sevgilisi, kalacakları yere vardıklarında personelden el yazısıyla yazılmış bir karşılama notu ve bebek şeklinde bir pasta buldular.
Tesisin web sitesine göre, villalarında tatlı su havuzu, katamaran ağı ve yıldızları izlemek için çatıda bir “izleme terası” bulunan özel bir güverte bulunuyordu.

Miller, “Hamile olduğum için bazı şeyleri yapamadım; okyanusa giden bir su kaydırağımız vardı, aşağıya inmeme izin verilmedi (eğlenceli olurdu; su kaydıraklarını seviyorum), ama Oli yaptı. Ve bir sabah ormandaki, tesisin restoranlarından biri olan bir tür ağaç evde kahvaltı yaptık.” dedi.

Ancak Miller’ı asıl etkileyen şey, tesisin çeşitli bakım ve olanaklar sunan çok sayıda spa’sıydı.

Miller, spa hakkında şunları söyledi:

“Hamileliğim boyunca çok meşgul olduğum için bu, gezinin beni en çok heyecanlandıran kısmıydı.”

Miller, hayatının en iyi masajını yaptırdığını söyledi. Diğer olanaklar arasında son teknolojiye sahip bir spor salonu, taş yataklar, bambu sisli duş ve çocuk merkezi de bulunmaktadır.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir